Message

Норі - звичайна обгортка?

Перші згадування про норі беруть свій початок в далекому 600 році в Китаї. Водорості вважалися вишуканим делікатесом, а також використовувався в якості лікарського засобу. Норі стає обов'язковою частиною раціону моряків і використовується як гарнір.

Суші на замовлення

Хоча першу згадку про норі було знайдено в Китаї, його батьківщиною прийнято вважати Японію. Саме в цій країні норі використовуються буквально всюди. Норі в Японії навіть оподатковувалися і були одним з продуктів, якими платили данину імператору.

Нори в тому вигляді, в якому ми звикли його бачити - тонкий лист темно-зеленого, майже чорного кольору, з'явилися тільки в 20 столітті. Раніше норі подавалися на стіл у вигляді пасти.

Суші Кременчук

В норі міститься багато йоду, який важливий для щитовидної залози. У великій кількості в норі знаходиться фосфор і кальцій - мінерали для кісткової тканини. При регулярному вживанні норі поліпшується робота серцево-судинної системи. Є в цьому продукті вітамін А і аскорбінова кислота, які важливі для підтримки імунітету та нормальної мозкової діяльності.

Норі допомагають зменшити кількість «поганого» холестерину. Завдяки наявності харчових волокон водорість очищає кишечник і допомагає поліпшити роботу травної системи. При регулярному вживанні знижується ризик виникнення виразки і різних проблем зі шлунком.

Роли та суші

Цей продукт використовується як інгредієнт для різних дієт при схудненні. Водорість може нормалізувати процес травлення, прискорюючи засвоюваність компонентів, а також вивести з організму шлаки і токсини.

Норі може значно поліпшити смак дієтичних страв з рису, овочів або нежирного м'яса і риби.

Рецепти суші

Як вважається, вживати норі окремо від інших продуктів безглуздо, так як необхідного ефекту цей біологічно активний інгредієнт не принесе.

Мийте руки та Будьте здорові!

Рецепти ролів Меню кафе Доставка ролів
НАГОРУ