Message

Мідії - це здорово

Мідії, сімейство морських двостулкових молюсків. Представники цієї групи живуть по всьому Світовому океану.

М'ясо мідії - це чистий високоякісний білок. Воно багате фосфатидами. Що благотворно впливає на роботу печінки. Ці молюски досить жирні, але так званим «корисним» жиром, до складу якого входять особливо корисні поліненасичені жирні кислоти. Це особливі речовини, які покращують роботу мозку і повертають колишню гостроту зору.

До складу мідій входять різні мікроелементи, серед яких цинк, марганець, йод, кобальт, мідь, близько 20 незамінних амінокислот, а також вітаміни В2, В6, В1, РР, а також Е і D. Крім того мідії є відмінним антиоксидантом. Особливо багато в мідіях кобальту: майже в десять разів більше, ніж в свинячий, яловичої і курячої печінки.

Науково доведеним фактом є те, що вживання цього молюска в їжу знижує ризик виникнення онкологічних захворювань, є відмінним засобом для профілактики артриту. Також мідії славляться своєю здатністю зміцнювати імунітет.

Мідії характеризуються приємним ніжним смаком, високою поживною цінністю і високоефективними лікувальними властивостями, корисно для поліпшення обміну речовин, стимулювання процесу кровотворення, підвищення загального тонусу, посилення імунітету. Рекомендується мідії при різних захворюваннях крові, підвищеної радіації.

М'ясо мідії відрізняється високим вмістом глікогену і мінеральних речовин. Даний продукт містить більше 30 різних макро і мікроелементів, майже всю група вітамінів, в тому числі, провітамін D3, ряд ферментів, що сприяють поліпшенню травлення.

Жир мідій відрізняється виключно високим вмістом незамінних поліненасичених жирних кислот, особливо арахідонової, а також великою кількістю фосфатидів. Жир мідій містить холестерин, але так як жиру в мідіях дуже мало, отже, і кількість холестерину незначно.

Для чоловічого здоров'я мідії дуже корисні і є натуральними афродизіаками.

НАГОРУ